Özel Portföy Yönetimi, Yatırım Fonları ve Satış

Cem Karababa


1971 doğumlu olan Cem Karababa, İstanbul Kenan Evren Lisesi mezunudur. Finansal Ekonomi dalındaki eğitimini Londra Guildhall Üniversitesinde tamamladıktan sonra, önce Citibank Londra, daha sonra da Merrill Lynch Londra varlık yönetimi (Wealth Management) bölümlerinde yöneticilik ve portföy yönetimi yaptı. 2013 senesinden bu yana Aura Portföy Yönetimi şirketinin Satış ve Pazarlama müdürlüğünü sürdüren Cem Karababa şirketin kurucu ortaklarındandır.

Alper Temizer

Alper Temizer

CFA

2015 yılından beri Aura Portföy Yönetimi A.Ş.’de şirket ortağı olup; yatırım stratejisinin ve stratejik varlık dağılımlarının belirlenmesi, bireysel portföy yönetimi ve iş geliştirmeden sorumludur. Öncesinde 16 yıl boyunca İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de kurumsal finansman, çeşitli halka arz projeleri ve diğer birincil piyasa işlemleri, kurumsal satış ve yatırım danışmanlığı alanlarında yöneticilik tecrübesine sahiptir. İstanbul Üniversitesi, Ekonomi BS.

Aysun Elçi


30 yıllık Sermaye Piyasası ve portföy yönetimi tecrübesi,(2006 Hedef Menkul Değerler A.Ş. Portföy Yöneticiliği bölüm müdürü, 2007 Hedef Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürlük, 2009-2012 Global Menkul Değerler A.Ş’de üst düzey yönetici , 2013 Kurucu ortak olarak Atlas Portföy Yönetimi A.Ş. ,İstanbul Portföy Yönetimi, Troya Portföy Yönetimi GMY), 2017- Aura POrtföy Yönetimi Direktör. İstanbul Üniversitesi , Maliye Bölümü Lisans Derecesi. İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Para, Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar dalında Lisansüstü Derecesi.

Oskay Emre Kocagöz


Yerli ve yabancı yatırımcılara araştırma, satış, yatırım danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetleri konusunda 14 yıl tecrübeli kıdemli yönetici (Global Menkul Değerler, Global Securities Kazahstan, Eldar Securities, Hedef Securities, Evren Yatırım Ortaklığı, Hedef Yatırım Ortaklığı, Raymond James Turkey) Portföy Yönetimi konusunda 8 yıllık tecrübe (Evren Yatırım Ortaklığı, Hedef Yatırım Ortaklığı, Atlas Varlık Yönetimi, Istanbul Varlık Yönetimi, Troya Varlık Yönetimi)

İstanbul Üniversitesi – İşletme, BS

Alternatif Yatırım Fonları

Sinan Yöney

Sinan Yöney


Gayrimenkul geliştirme, yatırım ve finansmanı alanlarında yurt içinde ve dışında 16 yıllık tecrübe sahibi olan Sinan Yöney, Dubai Holding bünyesinde uluslararası projelerden sorumlu müdür olarak görev almış, Türkiye ve Orta Doğu’da çeşitli proje geliştirme ve finansman rollerinde görev almıştır. Sinan Yöney ayrıca kurucusu olduğu Revo Invest ile İstanbul’da Zorlu Center ve KÖY, Zekeriyaköy projelerine gayrimenkul geliştirme yönetimi hizmetleri sağlamıştır. Robert Kolej mezunudur. University of Virginia Darden Business School MBA ve İTÜ İnşaat Mühendisliği derecelerine sahiptir.

Hasan Çolakoğlu

Hasan Çolakoğlu


Türkiye’nin ilk bağımsız borsa analiz şirketi Integras’ın kurucu ortağı ve Genel Müdürü olan Hasan Çolakoğlu, 15 yıllık kurumsal satış tecrübesi içerisinde Türkiye finansal piyasaları ve varlıklarına yatırım yapmakta olan en büyük global yatırımcılarla çalışmıştır.  BNP TEB Paribas’da Kurumsal Satış bölümünün başında yer almıştır.  Bornova Anadolu Lisesi mezunudur.  Boston College MBA ve Georgetown University Lisans derecelerine sahiptir.

İç Kontrol ve Denetim

Ali Okay


Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmaküzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sür