Özel Portföy Yönetimi

Özel portföy yöneticiliği, mali durumunuzu, yatırım sürenizi ve risk-getiri tercihlerinizi analiz ederek, size uygun bir yatırım portföyü oluşturulması ve yönetilmesini kapsar. Portföyünüz sizin adınıza saklama bankasında saklanır ve vekil sıfatıyla yönetilir. Yatırımcılara portföy takibi ve düzenli bilgilendirme hizmeti sağlanır.

Benzer risk profilindeki yatırımcıların birikimlerinin ortak bir yatırım felsefesi ve ortak bir yatırım havuzu içinde yönetilmesi ile bireysel olarak elde edilebilecek performanstan daha yüksek bir performans elde edilmesi hedeflenir.

Vakıflar, aile şirketleri, özel şirketler ve kamu şirketleri, sigorta şirketleri ve emeklilik fonları gibi yüksek miktarda nakit varlık sahibi kurumlara kendi misyon ve ihtiyaçlarına cevap veren, özel portföyler oluşturulur.

Yatırımcıların birikimleri ekibimizin ortalama 20 yılı aşkın tecrübesi ile değerlendirilir. Yatırım yapılan firmalar ve ekonomik aktörlerle sık sık ve birebir görüşmeler yapmak yatırım faaliyetimizin ana unsurudur. Araştırma ve analist geçmişine sahip ekibimiz, temel analiz felsefesiyle ve uzun vadeli beklentiler çerçevesinde yatırım kararları almayı hedefler.